Malé fóliovníky

Fóliovník na rajčata s kvalitní plachtou

Fóliovník na rajčata od Nature je určený k ochraně rajčat a dalších výše rostoucích plodin před různými povětrnostními podmínkami či hmyzem, aby mohly lépe prospívat. Pařník na rajčata tvoří lehký kovový rám s epoxidovým lakováním a polyethylenová plachta s výbornou odolností vůči UV záření. Šikmá střecha pomáhá odvádět přebytečnou vodu. Fóliovník je zpevněný rámem i na spodní straně, lze ho tudíž velice snadno přesouvat.

Cena v době recenze: 1 378 Kč

Fóliovník na rajčata ke zdi

Pokud hledáte cenově dostupný a kvalitní způsob pěstování rajčat a další zeleniny, je fóliovník ke zdi ideální volbou. Poskytuje rajčatům ideální podmínky, aby mohly naplno růst. Fóliovník je vyroben pečlivě a precizně, takže je pevný a odolný a dokáže vaše rostliny ochránit před povětrnostními vlivy a škůdci. Fóliovník je navržen tak, aby zajistil vašim rostlinám správnou teplotu, vlhkost a možnost větrání pro optimální růst.

Cena v době recenze: 799 Kč

Třípatrový fóliovník vhodný i na balkon

Zahradničení je skvělý způsob, jak si odpočinout a vychutnat si krásu rostlin. Pokud chcete prodloužit vegetační období svých rostlin a ochránit je před extrémními povětrnostními podmínkami, proč nevyzkoušet třípatrový fóliovník? Tento mini fóliovník je skvělým doplňkem každé jakkoli malé zahrady nebo třeba i balkonu. Je navržen tak, aby vašim rostlinám poskytl ty nejlepší podmínky pro jejich zdravý růst a zároveň je chránil před nepříznivými vlivy.

Cena v době recenze: 1 069 Kč

Malý zahradní fóliovník – pařeniště na saláty

Malý fóliovník je dokonalým řešením pro vaše květiny a pěstování zeleniny. Poskytne vašim rostlinám bezpečné prostředí a ochrání je před nepříznivými vlivy, jako je déšť, vítr, krupobití a intenzivní sluneční záření. Fóliovník je vybaven fólií odolnou proti mrazu. Ta pomůže udržet vaše rostliny v teple při nižších teplotách a zároveň je ochrání před přírodními živly.

Cena v době recenze: 1 199 Kč