Levný zahradní fóliovník 4 x 2 m

Hodnocení návštěvníků

VN:F [1.9.22_1171]
Praktičnost
Vzhled
Materiál
Zpracování
Cena
Hodnocení: 8.4/10

Fóliovník 4×2 m je nejen kvalitní a cenově dostupný, ale také ideální pro pěstování rajčat, okurek, paprik a lilků, ale také pro přesazování okrasných rostlin na zahradu. S tímto fóliovníkem poskytnete svým rostlinám optimální podmínky pro jejich růst a ochranu před povětrnostními vlivy. Snadno se nastavuje a udržuje ideální mikroklima a vy si můžete být jisti, že se vašim rostlinám dostane té nejlepší možné péče. Na vašich pěstebních výsledcích to půjde poznat.

Fóliovník představuje účinný způsob, jak zajistit rychlejší a zdravější růst vaší zeleniny. Pomáhá udržet teplo uvnitř, chránit rostliny před škůdci a také poskytuje dodatečnou izolaci, která chrání vaše rostliny před výkyvy denních a nočních teplot. Kromě toho fólie pomáhá odrážet sluneční paprsky, což je zvláště výhodné pro pěstování rajčat a paprik. Fólie také pomáhá udržet vlhkost a je odolná vůči UV záření.

Kvalita pěstební fólie je vynikající a je speciálně navržena tak, aby vydržela mnoho let. Jeho robustní konstrukce zajišťuje, že odolá jakémukoli počasí, a navíc se velmi snadno čistí. Jistě oceníte i to, že fólie i konstrukce je lehká a skladná, takže se snadno sestavuje a taky uskladňuje na zimu.

Fóliovník je také skvělou volbou pro ty, kteří chtějí ušetřit. Je mnohem cenově dostupnější než jiné typy skleníků a navíc se velmi snadno udržuje. Ať už pěstujete rajčata, okurky, papriky a lilky, nebo dokonce ovoce, fóliovník je pro vás ideální volbou.

Základní vlastnosti

  • Materiál konstrukce: oboustranně pozinkovaná ocelová trubka, 19 x 0,7 mm
  • Plachta: 140 g/m2, UV rezistentní
  • Barva: zelená
  • Hloubka: 400 cm
  • Hmotnost: 17 kg
  • Šířka: 200 cm
  • Výška: 200 cm

Cena v době recenze: 2 699

Odkaz na prodejce kde lze koupit produkt Levný zahradní fóliovník 4 x 2 m.

Pokud nesměřuje na stránku s tímto produktem. Pak je již vyprodán a odkazuje na podobné produkty daného prodejce.

« Předchozí Kvalitní zahradní fóliovník 220 x 240 x 215 cm levně

Kvalitní zahradní fóliovník 220 x 240 x 215 cm levně

» Další Zahradní fóliovník 2 x 4 m s kvalitní bílou plachtou

Zahradní fóliovník 2 x 4 m s kvalitní bílou plachtou